Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЕМ И ВЫДАЧА ДОКУМЕНТОВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
СБ:Выходной
ВС:Выходной
  • Головна
Оцените материал
(1 Голосовать)
Центри «Паспортний сервіс» з державною гарантією, якісно та комфортно надають послуги щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідок іноземцям і особам без громадянства для постійного або тимчасового проживання в Україні, у тому числі із використанням комплексів виїзного оформлення документів за місцем замовлення.
Надання супутніх сервісних послуг є важливою потребою для людей: 1.0/5 - 1 просмотров
Оцените материал
(2 голосов)
Центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» з питань оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюють безперешкодний прийом осіб за місцем їх звернення. 
Експериментальний проєкт з електронної реєстрації місця проживання та її зміни: 2.5/5 - 2 просмотров
Оцените материал
(1 Голосовать)
Голова Державної міграційної служби України Сокалюк М.Ю. взяв участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни». Ним зазначено, що захищеність документів є однією з важливих складових системи національної безпеки. Підкреслено, що високий рівень захисту українських документів став запорукою отримання Україною  безвізового режиму з ЄС. На даний час загальна кількість осіб, які отримали біометричні документи становить 20 млн.
Захист паспортних документів – невід’ємна складова національної безпеки: 1.0/5 - 1 просмотров
Оцените материал
(1 Голосовать)
Паспортний сервіс з проспекту М. Бажана, 1Е переїхав до оновленого, більш комфортного й сучасного приміщення. Його нова адреса: проспект Миколи Бажана, 38, ТЦ «СLEVER», пов.2 (біля метро «Харківська»).
На Дарниці урочисто відкрили оновлений Паспортний сервіс: 1.0/5 - 1 просмотров
Оцените материал
(1 Голосовать)
В Україні 25 жовтня відбудуться місцеві вибори, на яких обиратимуть депутатів місцевих рад, а також голів міст, сіл і територіальних громад. Кожен громадянин України, якому на момент голосування виповнилось 18 років, має конституційне право взяти участь у виборах, а підставою для отримання виборчого бюлетеня є паспорт громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки.
Напередодні місцевих виборів подбайте про отримання паспорта громадянина України: 1.0/5 - 1 просмотров
Оцените материал
(2 голосов)
Державному підприємству «Документ» та його успішному бренду виповнилось 17 років. Шановні колеги! Ваші високі ділові якості, повага до людей, бажання сприяти їм у вирішені питань трансформувались для підприємства у слоган багаточисельних задоволених клієнтів «Вартий уваги. Гідний тебе».
Нам 17 років: 3.0/5 - 2 просмотров
Страница 1 из 40

Gorodok galary