Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:09:00-13:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
  • Головна
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
З 13 листопада «Паспортний сервіс», що знаходиться у столиці в універмазі «Україна», запровадив нову послугу для жителів Києво-Святошинського району Київської області, міст Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Буча та Коцюбинське. Відтепер містяни, що там зареєстровані, можуть оформити у цьому центрі обслуговування громадян ID-картку. Раніше зробити собі цей паспорт нового зразка вони мали змогу лише в місцевих територіальних підрозділах міграційної служби або ЦНАП.
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Встигни оформити закордонний паспорт та ID картку або замовити супутні послуги в атмосфері «Halloween». В тебе є час відчути всю казковість, а дітям ще й отримати тематичні кульки та солодощі тільки до 01.11.2019 включно. Центр «Паспортний сервіс» ТЦ «Україна» Центр «Паспортний сервіс» пр. М. Бажана, 1-Е Центр «Паспортний сервіс» ТЦ « Городок» Центр «Паспортний сервіс» площа Лесі Українки, 1
Фотозвіт! Столичні центри «Паспортний сервіс» святкують Halloween: 3.0/5 - 2 відгуки
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Останніми роками все більше наших громадян виїжджає за межі нашої країни у різних справах. Хтось з них їде на відпочинок, хтось по роботі, на спортивні змагання, концерти. Усім їм, аби втілити свої плани слід мати закордонний паспорт – єдиний документ, що посвідчує особу за кордоном. Тож, перебуваючи у інших країнах, українці вигадують різноманітні варіанти його зберігання. Однак, нажаль, випадки крадіжки або втрати паспорта непоодинокі.
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
З огляду на численні звернення громадян, державне підприємство «Документ» та комунальне підприємство Київської обласної ради «Документ-сервіс «Готово!» відновили в удосконаленому форматі співпрацю з надання послуг громадянам України та іноземцям у сфері міграції.
Паспортний сервіс розпочав прийом громадян у приміщенні КП «Готово!»: 5.0/5 - 1 огляд
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
У державному підприємстві «Документ» на розширеній робочій нараді за участю першого заступника Голови Державної міграційної служби України Науменко Н.М. 15 серпня поточного року підведені підсумки роботи за 7 місяців 2019 року та визначені подальші кроки щодо максимально комфортного обслуговування людей у сфері міграції, зокрема за допомогою ІТ-технологій. Підкреслювалось, що завдяки забезпеченню стандартизації роботи центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» і високої якості надання комплексних послуг можливостями цих структур скористались біля 650…
Діджиталізаційні акценти діяльності підприємства: 5.0/5 - 3 відгуки
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Шановні колеги! Щиро вітаю з 16 річницею заснування державного підприємства "Документ". У нас створений колектив справжніх, сучасних професіоналів своєї справи. Поєднання кількісного показника з його якісним наповненням стало загальним розумінням нашої команди.
ДП Документ 16 років: 5.0/5 - 3 відгуки
Сторінка 1 із 38

Gorodok galary

© 2019 ДП "Документ"

Політика конфіденційності