Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Центри «Паспортний сервіс» з державною гарантією, якісно та комфортно надають послуги щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідок іноземцям і особам без громадянства для постійного або тимчасового проживання в Україні, у тому числі із використанням комплексів виїзного оформлення документів за місцем замовлення.
Надання супутніх сервісних послуг є важливою потребою для людей: 1.0/5 - 1 огляд
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» з питань оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюють безперешкодний прийом осіб за місцем їх звернення. 
Експериментальний проєкт з електронної реєстрації місця проживання та її зміни: 2.5/5 - 2 відгуки
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Голова Державної міграційної служби України Сокалюк М.Ю. взяв участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни». Ним зазначено, що захищеність документів є однією з важливих складових системи національної безпеки. Підкреслено, що високий рівень захисту українських документів став запорукою отримання Україною  безвізового режиму з ЄС. На даний час загальна кількість осіб, які отримали біометричні документи становить 20 млн.
Захист паспортних документів – невід’ємна складова національної безпеки: 1.0/5 - 1 огляд
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Паспортний сервіс з проспекту М. Бажана, 1Е переїхав до оновленого, більш комфортного й сучасного приміщення. Його нова адреса: проспект Миколи Бажана, 38, ТЦ «СLEVER», пов.2 (біля метро «Харківська»).
На Дарниці урочисто відкрили оновлений Паспортний сервіс: 1.0/5 - 1 огляд
Оцініть матеріал!
(4 голосів)
Компанія Henley & Partners, яка моніторить зміни в безвізовому режимі держав, оновила індекс і у квітні поточного року оголосила для українського паспорта 35 позицію.
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон піднявся у рейтингу паспортів на шість позицій.: 3.3/5 - 4 відгуки
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Верховна Рада України 30 березня 2021 р. голосами понад 300 народних депутатів України ухвалила  в цілому законопроєкт № 4355 «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний Державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» щодо використання електронних документів.
Електронні паспорти законодавчо визнані на рівні із звичайними паспортами: 4.0/5 - 1 огляд
Сторінка 1 із 42

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності