Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

Презентація роботи центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» делегаціям Королівства Бельгія та Королівства Нідерландів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В рамках співробітництва Державної міграційної служби України з міграційними службами Європейського Союзу у листопаді місяці за участю Голови ДМС України Сокалюка М.Ю. відбулись робочі зустрічі з делегаціями Імміграційної служби Королівства Бельгії на чолі з Генеральним директором Фредді Роосемонтом та Служби репатріації та повернення на чолі з Генеральним директором Яннітою Робберсе.

Іноземні гості були ознайомлені з роботою Міграційної служби України, напрямками її реформування, практикою впровадження для громадян України та іноземців біометричних документів. Сторони обговорили питання, які представляють взаємний інтерес для подальшого поглиблення співпраці між країнами у сфері міграції.

В рамках візиту представники іноземних делегацій відвідали центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» (м.Київ, площа Перемоги, 3), де ознайомились з його практичною роботою, спостерігали за процедурою обслуговування громадян для оформлення біометричних документів, використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, технологій, які унеможливлюють корупційні прояви.

Високу оцінку іноземних гостей організації роботи Центру у державному підприємстві «Документ» розглядають як підтвердження правильності вибраного шляху щодо системного розширення електронних сервісів, впровадження сучасних послуг, створення для громадян комфортних умов обслуговування для задоволення їх потреб.

Ці питання ДП «Документ» у своїй діяльності визначені пріоритетними.

Додаткова інформація

Презентація роботи центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» делегаціям Королівства Бельгія та Королівства Нідерландів: 5.0/5 - 1 огляд

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності